News Update :

Jadran - TOP 5 destinácii

Penulis : Unknown on streda 28. mája 2014 | 9:15
Najvyhľadávanejšie destinácie pre leto 2014

Ešte ste sa nerozhodli, kam by ste cestovali na dovolenku? Alebo chcete zistiť, či sa miesto, ktoré ste si vybrali, radí medzi obľúbené destinácie? Nahliadli sme do našich štatistík a preverili sme, ktoré destinácie v Chorvátsku vás tento rok najviac zaujali a ktoré zároveň patria medzi najviac rezervované riviéry.

Prinášame vám náš rebríček TOP 5 destinácií na Jadrane pre rok 2014:

1. Makarská - kilometre dlhé pekne upravené pláže a malé miesta, ktoré sú ako stvorené pre dovolenku, sú hlavnými "vinníkmi", prečo sa Makarská riviéra už roky drží na čele rebríčka obľúbenosti.
Zistite viac o Makarskej riviére

2. Ostrov Pag - na jednej strane chorvátska Ibiza, na druhej ostrov stvorený pre rodinnú dovolenku. V každom prípade, tento v mnohých ohľadoch neobyčajný ostrov priláka turistov, ktorí túžia po oddychu ako aj tých, ktorí sa chcú celú noc zabávať.
Prečítajte si viac o ostrove Pag

3. Ostrov Hvar - chorvátsky ostrov s najväčším počtom slnečných hodín, ostrov renesančných domov, levanduľových polí a nádherných zátok sa často nachádza na vrchu rebríčkov najkrajších ostrovov na svete. Nezabúdajú naň ani naši klienti!
Čo ešte môžete vidieť na ostrove Hvar

4. Omiš - riviéra, na ktorej sa nachádzajú tiché mestečká a nádherné pláže, je každý rok medzi najobľúbenejšími. Okrem malebného mesta Omiš, za ktorým leží impresívny kaňon rieky Cetina, je hitom tejto riviéry piesočnatá pláž v Duće.
Zoznámte sa sa s Omišskou riviérou

5. Korčula - ostrov vína a rytierskych tancov vám pomôže, aby ste si oddýchli a spoznali zaujímavú kultúru ostrova. O nedotknutých zátokách, plážach a prírodných krásach netreba osobitne hovoriť.
Čo vám ešte môže ponúknuť ostrov Korčula
Ste pripravený na dovolenku? Uvažovali ste čo spraviť a akú prevenciu? Čítajte
Viac informácii nájdete TU
Share this article :

Zverejnenie komentára

Používa službu Blogger.
 
Design Template by panjz-online | Support by creating website | Powered by Blogger